تولید و عرضه انواع درب ساختمانی و سیستم هوشمند منازل
.............. مشخصات فنی :
?مناسب برای استفاده در دستگاه هایی که با استاندارد
EN 50131:2003 at grade 2 سازگار می باشند.
? باند باریک رادیویی در فرکانس MHZ 6625/868 با 214
? /777/16 معادل ( 2-2 به توان 24 ) کد ویژه رادیویی
? گیرنده دو سویه به منظور حذف نقاط پاک شده در امواج تا فاصله 200 متر در فضای آزاد
? دارای 2 زون سیمی و 32 زون بی سیم
? دارای 32 خروجی بدون سیم
? 32 خروجی سیمی که دوربین های مدار بسته CCTV
و دربهای گاراژ را کنترل می کند.
? محدود دمای کار (10- ) تا (55+)درجه
? ابعاد : (mm(d 42 ، (h ) mm 206 ، (w ) mm 285
? VAC 230 و mA max 200 ، منبع تغذیه با
12 ساعت باتری داخلی پشتیبان
?قابل شارژ و شارژ پذیری کامل در 72 ساعت
?حافظه سخنگو دستگاه می تواند تا 44 ثانیه
اضافه شود ( 12 ثانیه پیغام اصلی و 4 پیغام فرعی
8 ثانیه ای که بطور اختصاصی قابل ضبط می باشند.)
.
.
--------------------------------- دستگاه مرکزی ---------------------------------

مرکز هوشمند Homelink با قابلیت رادیویی ، نقاط مختلف را با ایجاد ارتباط مستمر با تجهیزات، کنترل و گزارش می نماید . این مرکز برای منازل بطور خلاصه در دو بخش قابل بررسی است :

الف : تجهیزات دستگاه :

1- پانل رادیویی Home Link ( H.L ) : این پانل که مشخصات فنی آن به طور کامل پیوست می باشد دارای خاصیت رادیویی بوده ، و حسگرها آن در هر نقطه براحتی نصب می شوند و تا 32 دتکتور نیز به سرعت روی دستگاه بصورت اختصاصی تعریف می شوند . این دستگاه جهت سهولت در تامین برق و کددهی ، در ابتدای ورودی و داخل کمد نصب می گردد . این دستگاه حتی پس از قطع برق به طور مستمر 12 ساعت فعال خواهد بود.

2- مگنت رادیویی : این وسیله یک حسگر اختصاصی درب می باشد و روی دو لنگه درب ورودی بدون سیم کشی نصب می گردد تا هرگونه تردد از درب را به مرکز گزارش دهد که با توجه به تک ورودی بودن این واحد یک عدد از آن موردنیاز می باشد .

3- چشمی رادیویی : این وسیله یکی دیگر از حسگرهای دستگاه H.L می باشد که قابلیت کنترل تردد را دارد . بطور معمول از این چشمی برای پوشش درب های ورودی و فضای سالن استفاده می گردد و چون واحد موردنظر در طبقه اول می باشد حداقل دو چشمی ، یکی برای ورودی آشپزخانه و دیگری برای اتاق اصلی خانه (Master Room ) مورد نیاز می باشد . بنابراین حداقل 3 عدد ( و حداکثر 6 عدد برای پوشش کلیه ورودیها به ساختمان ) از این نوع آشکار کننده مورد نیاز است .

4- ریموت رادیویی : جهت سهولت در فعال و یا غیر فعال کردن سیستم ، دستگاه مجهز به یک ریموت کنترل می باشد که با برد کوتاه کار می کند و دارای بیش از 16 میلیون کد حفاظتی می باشد که در صورت جاروب کردن فرکانس ، کاربر دستگاه مرکزی بطور اتوماتیک برای مدتی غیر فعال می شود بطوریکه رمزهای آن آشکار نگردد و در صورت استمرار آژیرهای دستگاه به صدا در خواهد آمد . به منظور افزایش ضریب ایمنی یک ریموت پیشنهاد می گردد زیرا دستگاه می تواند برای غیر فعال شدن از صفحه کلید نیز فرمان بگیرد .

5- دتکتور گاز : به منظور افزایش ضریب ایمنی خانه یک دستگاه حسگر گاز در محل آشپزخانه نصب می گردد. این وسیله پس از آشکار سازی ، در خواست قطع گاز را به مرکز کنترل هوشمند اعلام می دارد . و همزمان تا زمانیکه حسگر آن ، گاز را دریافت می کند آژیر خود را به صدا در می آورد.

6- شیر برقی گاز : وسیله ای جهت قطع گاز به صورت الکتریکی با حفظ مقررات ایمنی و با درجه حفاظت بالا می باشد که در صورت تایید مرکز هوشمند از نشت گاز و یا سایر موارد فرمان قطع گاز را صادر خواهد کرد. محل نصب این شیر برقی پس از دریچه شیر دستی گاز، جنب درب ورودی می باشد.

7-رله کمکی برقی : این رله وسیله کمکی است تا خط روشنایی دلخواه که دارای توانهای متفاوت است را قابل اتصال به سیستم هوشمند نماید.
8-مدار کنترلی از راه دور :
این وسیله دارای یک مرکز کنترل هوشمند می باشد که توسط ارتباط تلفنی با دستگاه و ورود رمز به آسودگی این امکان را بوجودمی آورد که حداکثر سه نقطه به دلخواه کنترل شود( مانند کرکره مغازه ، روشنایی ، دوربین مدار بسته ، یخچال و قفل ایمنی . . . )
9-مچ بند، خودکار و یا آویز هشدار سریع :
این وسیله سبک به آسانی در کنار شما قرار می گیرد و شما با خاطری آسوده می توانید در محل کار و منزل حتی در زمانیکه دستگاه مسلح نمی باشد از خدمات مراقبتی آن استفاده نماید وتنها با فشار یک دکمه وضعیت اضطراری (‌اعلام سرقت و نیاز مراقبت اجتماعی و یا پزشکی ) خود را از طریق تلفن کننده اعلام نماید.


ب : سناریو های اصلی عملیاتی مرکز هوشمند حفاظت در منزل :

1-مرکز با دریافت کدهای محرمانه ریموت و یا کد دستی ویژه روی دستگاه مسلح و غیر مسلح می گردد.

2-در زمان غیر مسلح بودن با وارد یا خارج شدن از درب ورودی یک زنگ Chime از دستگاه به صدا در می آید.

3-در صورتیکه مرکز توسط ریموت کنترل غیر مسلح نشود مرکز هوشمندانه به کسی که از درب ورودی وارد شده باشد 15 ثانیه فرصت می دهد تا با وارد کردن کد اختصاصی خود مرکز را غیر مسلح نماید. درغیر این صورت آژیر و سایر اقدامات دیگر حفاظتی فعال خواهد شد.

4-در صورتیکه جهت خواندن کدهای اختصاصی تلاش شود و یا هر یک از عناصر آشکار کننده دستکاری شوند مرکز بدون وقفه آژیر را فعال و توسط تلفن کننده هشدارهای لازم را اعلام می نماید .

5-در صورتیکه دستگاه مسلح باشد و ارتباط مرکز با هر یک از عناصر آشکار کننده قطع شود مرکز بدون وقفه آژیر را فعال و تلفن کننده جهت ارسال پیامهای لازم را به کار می اندازد .

6-در صورتیکه آشکار کننده گاز نشت گازی را حس نماید آژیر داخلی آن عمل می نماید و پس از آن در صورتیکه مرکز هوشمند تشخیص دهد که نشت گاز خطر آفرین می باشد دستور قطع موقت گاز به مدت 10 دقیقه صادر می نماید و علاوه بر آژیر ، تلفن کننده اختصاصی را جهت اعلام وضعیت اضطراری فعال می نماید .

7-جهت افزایش ضریب ایمنی در زمان حضور در خانه، سیستم می تواند در روش حفاظتی ثانویه قرار گیرد تا حضور و ترددهای افراد در هنگام حضور ( بخصوص شب ) باعث آژیر های خطا نگردد.

8-همراه با غیر مسلح شدن مرکز و یا باز شدن درب ورودی چراغهای راهرو سالن اصلی روشن می گردد و در صورتیکه سیستم مسلح باشد با اعلام هر یک از آشکار کننده ها چراغهای راهرو و سالن بدون توجه به وضعیت کلید برق روشن می گردند.

9-با اتصال مدارهای کنترلی به سیستم آبیاری این مرکز بر اساس جدول زمانی به آسودگی هر چه تمام تر مراحل آبیاری را اجرا می کند.

10-با در دست داشتن مچ بند، خودکار و یا آویز هشدار سریع به آسودگی می توانید در هر نقطه از منزل درخواست مراقبت پزشکی و یا اعلام وضعیت اضطراری نماید سیستم به طور خودکار با شماره تلفنهای که شما تعیین کرده اید تماس و ارتباط دو طرفه را به طور اتوماتیک بر قرار می نماید.

11-سیستم برای زمانهاییکه که شما تعیین می کنید به آسانی مراحل شبیه سازی حضور را اجرا می کند..
.
.
---------------------- مزایای استفاده از دستگاه Homelink ----------------------
1- سرعت و سهولت در نصب دستگاه قابل توجه است (یک روزه) و ضمنا" مشکلات عملیات ساختمانی ندارد:
با توجه به قرارگیری کلیه لوازم جانبی روی فرکانس MHZ 6/ 868 استاندارد و بی سیم بودن آنها نیازی به تخریب و هزینه دوباره کاری لوله کشی و سیم کشی و درگیری با مشکلات عملیات ساختمانی نمی باشد.

2- یک گوشی تلفن اضافی نیز دارید :
همواره به عنوان گوشی تلفن از روی پنل تماس تلفنی براحتی امکان پذیر است .

3- یک منشی کوچک نیز دارید:
در حافظه دستگاه می توانید یک پیغام 12 ثانیه ای ضبط نمایید .

4- یک دستگاه مراقب اجتماعی دارید :
برای افزایش آسودگی خیال خود در زمان عدم حضور در منزل و یا در محل کار این بخش از دستگاه ارتباط سریع شما را به فرزند و همسر و سایر بستگان با فشار یک دکمه برقرار می کند .

5- دستگاه اعلام حریق را نیز دارید :
دستگاه قابلیت پشتیبانی یک زون اعلام حریق سیمی و حداقل 8 زون اعلام حریق بی سیم را دارا می باشد . که به طور عادی منازل و دفاتر یک زون سیمی دارند که قابل اتصال به دستگاه می باشد لذا هزینه تهیه و حمل و نصب و راه اندازی یک دستگاه مرکزی اعلام حریق ( که قابل ملاحظه می باشد ) حذف می گردد.

6- بدون هزینه و مشکلات عملیات ساختمانی 16 فرمان کنترلی دارید :
عملگرهای بی سیم دستگاه که هر 4 فرمان آن روی یک ریموت سوار می گردد به شما این امکان را می دهد که بدون تخریب لوله کشی و کابل کشی عملگر را روی دستگاه مورد نظر نصب نماید تا فرمان از را ه دور شما اجرا گردد. مانند : چراغ راهرو ، چراغ استخر ، درب بازکن و . . .

7- دفترچه تلفن اضطراری:
شماره های تلفن اضطراری شما به تفکیک در حافظه دستگاه برای تماس فوری با یک دکمه ذخیره می شود . مانند : پلیس ، اورژانس ، آتش نشانی ، مراقبت اجتماعی .

8- حسگر خاص نشت گاز و شیر برقی را بطور کامل پشتیبانی می کند :
در صورت بروز نشت گاز دستگاه علاوه بر قطع شیر گاز با شماره مورد نظر شما تماس می گیرد و ضمنا" تا تایید شما اجازه وصل مجدد گاز را نمی دهد.

9- شبیه ساز حضور :
در صورت نیاز به اجرای شبیه ساز حضور دستگاه از طریق خروجیهای سیمی عملیات شبیه سازی را روی سیستم روشنایی شما اجرا می نماید.

10- سیستم آبیاری:
در صورتیکه شما در منزل، آپارتمان و یا ویلای خود دارای سیستم آبیاری مکانیزه می باشید به آسانی می توانید آنرا در کنترل دستگاه قرارداده و آسوده محل را ترک نماید مراحل آبیاری بطور خودکار و بر اساس جدول زمانی اجرا می گردد.

11- خدمات پس از فروش آسان:
با توجه به اینکه دستگاه از راه دور با کد رمز و از طریق خط تلفن قابل برنامه ریزی است لذا در صورت بروز مشکلات نرم افزاری مانند فراموشی رمز عبور ، یا تغییر رمز کاربران و. . . به سهولت انجام می گردد و در صورت نیاز به تعویض باتری این مورد نیز به راحتی و در اسرع وقت امکان پذیر است و البته سیستم بطور خودکار مراحل عملیاتی شمارا کنترل و پشتیبانی می کند.
+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۸۷/۰۶/۳۰ساعت 17:3  توسط صلواتی | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
این وبلاگ معرف خدمات و محصولات شرکت هساکو می باشد و برای اطلاعات جامع از شرکت به سایت رسمی : www.hesaco.ir مراجعه نمائید.

پیوندهای روزانه
وب سایت رسمی شرکت هساکو
نمایشگاه مجازی ایران
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
خرداد ۱۳۹۰
شهریور ۱۳۸۷
آرشیو موضوعی
درباره ما
محصولات
رزومه
تماس با ما
سیستم اعلام حریق آنالوگ مدل CF2000
سیستم اعلام سرقت اسکنترونیک مدل 9651
پرده هوا فروشگاهی Air Curtain Heated
اجرای نمای کامپوزیت
درب اتوماتیک شیشه ای هلالی
درب اتوماتیک شیشه ای بازشو سوئینگ SWING DOOR
درب داخلی MDF
در صنعتی سکشنال 90 درجه Sectional
کرکره اتوماتیک (شاترز) پنجره ای آلومینیومی ROLLING
در سرعت بالا کرکره ای بالارو HIGHT SPEED
کرکره بالارو اتوماتیک گالوالنیزه سوراخ ریز
کرکره اتوماتیک پانچ دار
درب ضد حریق
درب ایمنی ضد سرقت
کرکره اتوماتیک فروشگاهی
سیستم هوشمند منازل (خانه هوشمند)
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM